Bilimsel bilgi olgusal temellidir, ilginç bilgiler telifsiz

Bilimsel bilgi olgusal temellidir ilginç bilgiler.com bilimsel bilgi ornekleri ilginç bilgiler resimli bilimsel bilgi edinme yolları ilginç bilgiler kuşağı onedio ilginç bilgiler testi bilimsel bilgi yolları ilginç bilgiler söyle

1. Facebook tarafından birbirleriyle konuşmak için oluşturulmuş iki AI sohbet robotu vardı, ancak kendileri için oluşturdukları bir dilde iletişim kurmaya başladıktan sonra kapatıldılar.
2. İlk servis hayvanlar kadar geriye orta-16 kadar Dünya Savaşı sırasında Almanyada hizmet hayvanlar bugüne kadar I. Referanslar kuruldu inci Yüzyılın.
3. Arnavutlukun başkenti Tiranın diğer Avrupa başkentleriyle pek çok ortak yanı var – biri hariç. McDonaldssız iki başkentten biri. İkincisi Vatikan Şehri.
4. Bir ağaç ve bir ev için yeterli yerin olduğu “Just Enough Room” adında bir ada var.
5. Ortalama bir Amerikalı çocuğa düşen diş başına 3.70 dolar verilir.
6. Mars ve Dünya yaklaşık olarak aynı kara kütlesine sahiptir.
7. Akıllı insanların bir alışkanlığı çevrelerindeki insanlar tarafından kolayca sinirlendirilmek, ancak anlamsız bir tartışmadan kaçınmak için hiçbir şey söylememektir.
8. Plüton’un eliptik bir yörüngesi vardır ve bazen güneşe Neptün’den daha yakındır.
9. Ahtapotların ve mürekkep balıklarının gagaları vardır. Gaga keratinden yapılmıştır – bir kuşun gagası ve tırnaklarımızın yapıldığı malzemenin aynısı.
10. 1994 yılında, GIFler için patenti olan şirket, GIFS kullanımı için bir ücret talep etmeye çalıştı. PNG alternatif olarak icat edildi ve şirket geri adım attı.
11. Merkür yalnızca en sıcak ikinci gezegendir.
12. Neptün’ün adlarını Yunan mitolojisindeki küçük su tanrılarından alan 14 uydusu vardır. Triton açık ara en büyüğü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu