İlginç bilgiler haberler, bilimsel bilgiler değişebilir mi

İlginç bilgiler haberler bilimsel bilgilerin özellikleri ilginç bilgiler içeren kitaplar ilginç bilgiler köşesi bilimsel bilgi slayt ilginç bilgiler nedir bilimsel bilgiler kesin midir ilginç ağaç bilgileri ilginç bilgiler söyle

1. Satürn, Jüpiter’inkine benzer oval şekilli fırtınalara sahiptir.
2. Çin, yenilenebilir enerjiyle ilgilenen daha fazla genci elde etmek için panda şeklindeki güneş çiftlikleri inşa etmek için 3 milyar dolar harcıyor.
3. Oyun, 1998deki BAFTA Etkileşimli Eğlence Oyunları Ödülü ve açılıştaki AIAS Etkileşimli Başarı Ödüllerinden dört ödül de dahil olmak üzere birçok yıl sonu ödülü aldı.
4. Uranüs, kaydedilen minimum atmosferik sıcaklıkların -224 santigrat dereceye düştüğü herhangi bir gezegenin en soğuk sıcaklıklarına ulaşır.
5. Merkür ve Venüs, güneş sistemimizde uydusu olmayan tek iki gezegendir.
6. Arizonada bir kaktüsü keserseniz 25 yıla kadar hapis cezasına çarptırılırsınız. Korumalı bir ağaç türünü kesmeye benzer.
7. Jüpiter, sadece 9 saat 55 dakika süren bir gün ile tüm gezegenlerin en kısa gününe sahiptir.
8. Ed Sheeran, bağlantısı olmadan LAe bir bilet aldı. Kendisine kayıt stüdyosunu ve Hollywooddaki evinde altı hafta boyunca bir yatağı kullanmasını teklif eden Jamie Foxx tarafından fark edildi.
9. Akıllı insanların bir alışkanlığı çevrelerindeki insanlar tarafından kolayca sinirlendirilmek, ancak anlamsız bir tartışmadan kaçınmak için hiçbir şey söylememektir.
10. Voyager 2, şimdiye kadar Uranüs’ün yanından uçtu. 1986 yılındaydı.
11. Marul, ayçiçeği ailesinin bir üyesidir.
12. Merkür’ün çapı 4.879 km’dir ve bu onu en küçük gezegen yapar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu